Życzenia noworoczne 2024 oraz podsumowanie 2023. Udanego Sylwestra!

Na nowy rok przygotowałem życzenia, które możesz przesłać najbliższym. W prawym rogu filmu dostępna jest opcja udostępnij. Jeśli podoba Ci się ten film to zapraszam do komentowania.

Życzenia noworoczne 2024

YouTube player

Podsumowanie 2023 roku

W 2023 roku przygotowałem dla Was 51 filmów, w większości były to kulinarne przepisy oraz życzenia. Nowością, którą planuje kontynuować w 2024 roku, są filmy z mojego warzywniaka. Na kanale na YouTube przygotowałem także 21 filmów Shorts. Na blogu kulinarnym przygotowałem nowe przepisy kulinarne, nigdzie wcześniej nie publikowane. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z nimi.

Życzenia noworoczne 2024

Udanego Sylwestra, spokoju i szczęścia, pełnego brzuszka, humoru wyśmienitego, przyjaciół prawdziwych, ludzi życzliwych, miłości prawdziwych, sukcesów wielu, spełnienia marzeń, zdrowia na co dzień, mniej życia w biegu, wszelkiej pomyślności, dużo radości, dosiego roku, Witajcie w 2024 roku.

KrychuGotuje | Noworoczne życzenia na 2024 roku.

Tego oraz wszystkiego co tylko pragniecie życzę w nadchodzącym 2024 roku.

KrychuGotuje.

Zapraszam również do obejrzenia filmu: życzenia sylwestrowe 2023 oraz do obejrzenia najnowszych przepisów kulinarnych na blogu:

0 comments

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Życzenia mikołajkowe

Mikołajki 2023

tekst