Przepisy z wykorzystaniem kapusty na Wigilię

Kapusta surowa czy kiszona? Na Święta Bożego Narodzenia warto mieć sprawdzone przepisy.

YouTube player

Zapraszam do obejrzenia filmu, w którym zobaczysz 5 przepisów na kapustę na Wigilię. Wszystkie przedstawione przepisy na wykorzystanie kapusty na Święta znajdziesz na moim kanale.

Przepisy na Wigilię z kapustą

Moim ulubionym przepisem, bez którego nie wyobrażam sobie okresu świątecznego, jest bigos. To jedno z najbardziej znanych i lubianych danie. Najważniejszą zaletą jest fakt, że bigos z każdym dniem Świąt staje się jeszcze smaczniejszy. Tradycja przygotowania bigosu jest długa. Osobiście przygotowuje go w tradycyjny sposób, wykorzystując wysuszone skrawki wędlin i kiełbas oraz ze świeżego mięsa. Zdaje sobie sprawę, że nie każdy ma taką możliwość, dlatego w przepisie który przedstawiam poniżej wszystkie składniki możesz nabyć w sklepie.

Bigos świąteczny

Bigos polski

Tradycyjny bigos polski

Kapusta z grochem

Delikatny smak, ale treściwy posiłek. Jeden z najprostszych sposobów wykorzystania kapusty na Święta. Zapraszam do obejrzenia tego przepisu.

Kapusta na Święta z grochem

Groch z kapustą czy kapusta z grochem?

Kapusta z grzybami

Uwielbiam smak tak przygotowanej kapusty. Do tego dania wykorzystuje suszone grzyby. Przepis jest rewelacyjny. Dodatkowo w filmie przedstawiłem tradycyjny sposób na zasmażkę.

Kapusta z grzybami wigilijna

Suszone prawdziwki, kozaki i podgrzybki z kiszoną kapustą oraz zasmażką. Po prostu pycha. Przepis na kapustę z grzybami.

Pierogi z kapustą

Pierogi na święta możesz przygotować z różnym nadzieniem, ale te z kapustą czy z kapustą i grzybami niewątpliwe są najbardziej trafione jeśli chodzi o wigilijny stół.

Pierogi na Święta na talerzu

Zapraszam do obejrzenia filmu: jak przygotować pierogi na święta.

Uszka z kapustą i grzybami

Barszcz czerwony z uszkami wymiennie z zupą grzybową jest pierwszą po opłatku potrawą jaką spożywamy podczas świątecznej kolacji.

Uszka z grzybami

Uszka na święta przygotowuje na dwa różne sposoby: z grzybami i z kapustą i grzybami.

5 przepisów na kapustę na Wigilię to moim zdaniem pomysły, które powinny co jakiś czas pojawić się na Wigilię. Oczywiście kapustę można przygotować na szereg innych sposobów. Już wkrótce nowe przepisy na blogu oraz na kanale kulinarnym.

Przepisy na Wigilię

1 comments

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Życzenia mikołajkowe

Mikołajki 2023

tekst